PURE FACE

pure-face


PURE FACE – pianka oczyszczjąca
 
Jedwabista pianka oczyszczająca opiera się na łagodnych składnikach z naturalnych substancji powierzchniowo czynnych, skutecznie zmywa makijaż i zabrudzenia z powierzchni skóry pozostawiając ją oczyszczoną i odświeżoną. Skóra wydaje się gładka, zrelaksowana i jest dobrze przygotowany do przyjęcia produktów do pielęgnacji.
 
Jak to działa?
PURE FACE pianka oczyszczająca - Kluczowe składniki
 
Kluczowe składniki                                                                                                  Jak to działa?
Sodium Cocoamphoacetate Działanie oczyszczające
Coco-Glucoside Działanie oczyszczające
Panthenol Nawilżający, stymuluje i łagodzi
Polyglyceryl-10 Laurate Emulgator, środek powierzchniowo czynny
Sodium Chloride Baza mineralna
Citric Acid Baza roślinna
Sodium Cocoyl Glutamate Emulgator, środek powierzchniowo czynny
Sodium PCA Nawilża, wygładza i chroni skórę
PCA Glyceryl Oleate Baza roślinna
Sodium Lauroyl Lactylate Baza roślinna
Allantoin Alantoina działa stymulująco i wspiera gojenie
Bisabolol Rumianek działa przeciwzapalnie
 
 
Naturalne i wolne od chemii produkty
  • Wszystkie nasze produkty są wolne od: PEG, parabenów, oleju, parafiny, perfum, wazeliny, oleju mineralnego, barwników i surowców pochodzenia zwierzęcego.
  • Wszystkie produkty są testowane dermatologicznie i są wyjątkowo delikatne.
 
Zastosowanie:
Wycisnąć niewielką ilość środka czyszczącego do dłoni, zmieszać z wodą do momentu powstania piany, a następnie delikatnie masować twarzy i okolicę oka. Następnie spłukać. Uwaga: Należy unikać kontaktu z oczami. W przypadku, gdy produkt dostanie się do oczu zmyć wodą dokładnie.
 
Składniki INCI
Aqua (Water), Sodium Cocoamphoacetate, Coco-Glucoside, Panthenol, Polyglyceryl-10 Laurate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium PCA, PCA Glyceryl Oleate, Sodium Lauroyl Lactylate, Allantoin, Bisabolol, Phenoxyethanol, Phytic Acid, Ethylhexylglycerin
 
Co nowego
MesoiLASER - Mezoelektroporacja i laseroterapia. Urządzenia kosmetyczne wyposazone są w trzy głowice zabiegowe: Meso, Laser Pen i Laser Shower. Głowice te przeznaczone są do różnych obszarów twarzy i ciała. Preparaty MesoiLASER to specjalistyczna linia kosmetyków dla urządzeń mezoterapii bezigłowej. MesoiLASER to sprzęt kosmetyczny, który daje efekt już po jednym zabiegu bez użycia igieł i stanów zapalnych. Precyzyjna, niemiecka technologia stworzona do dostarczania substancji aktywnych w głąb skóry.
Wideo 1
Wideo 2