Czym jest MesoILaser

Zasada działania

Maksymalne efekty dzięki synergii Mezoterapii Bezigłowej & Laseroterapii. MESOILASER to najbardziej zaawansowany, bezinwazyjny i bezigłowy system dostarczania substancji aktywnych techniką elektroporacji i terapii laserowej.

Innowacyjne niemieckie urządzenie MESOILASER to jedyny system bezigłowej mezoterapii wspomaganej terapią laserową, która wykorzystywana jest do dostarczenia substancji aktywnych do głębokich warstw skóry. Na przestrzeni ostatnich 60 lat lekarze medycyny estetycznej wstrzykiwali substancje aktywne w głąb skóry i komórek tłuszczowych. Teraz mezoelektroporacja wykorzystująca innowacyjną technologię elektroporacji umożliwia przeprowadzenie tych samych zabiegów, ale w nieinwazyjny, wysoce efektywny sposób. Mezoelektroporacja zwiększa przepuszczalność skóry poprzez emisję elektrycznych impulsów, które tworzą w skórze mikrokanały przeznaczone do transportu substancji aktywnych, witamin, enzymów czy aminokwasów. Dodatkowo terapia laserowa stymuluje komórki skóry, nie uszkadzając tkanek, a głęboko aktywując wszystkie procesy metaboliczne w celu reorganizacji macierzy kolagenu, fibroblastów i wywołania reaktywacji komórek.

Czym jest MESOILASER?

System mezoelektroporacji wykorzystywany w urządzeniu MESOILASER zwiększa przepuszczalność skóry umożliwiając dostarczenie substancji aktywnych w głąb skóry. Skóra zawiera naturalną warstwę ochronną o nazwie warstwa rogowa. Zbudowana ona jest z martwych komórek tworzących barierę dla penetracji substancji. Celem laserowej mezoterapii i elektroporacji jest zwiększenie przepuszczalności skóry w sposób nieinwazyjny i bezbolesny. Zwiększona przepuszczalność jest możliwa dzięki aplikacji na skórę zewnętrznego pola magnetycznego generowanego przez pulsacyjne i niejonizowane fale elektromagnetyczne wysyłane za pomocą głowic Meso. W procesie elektroporacji w głąb skóry wysyłane są impulsy elektryczne w wyniku czego tworzą się mikrokanały, które pozostają otwarte od 15-20 sekund do kilku minut. Otwarcie mikrokanałów umożliwia transport substancji w głąb warstw skóry. Specjaliści podkreślają, że wykorzystując MESOILASER można osiągnąć wyniki porównywalne do tradycyjnej mezoterapii bez narażenia pacjenta na dyskomfort użycia igieł.
Głowice Meso

Przeznaczone są do terapii na twarz i ciało. Głowice wykorzystują krótki impuls elektryczny o bardzo dużej mocy. Między elektrodami na głowicy zostaje utworzona tzw. ,, parasolka magnetyczna”, Jej utworzenie możliwe jest dzięki zastosowaniu bardzo dużej mocy urządzenia oraz wyeliminowaniu elektrody biernej, na  której powstają straty energii. Cała moc impulsu bez strat dociera bezpośrednio do warstwy rogowej naskórka, zwiększając przepuszczalność skóry, wykorzystując istniejące  i tworząc nowe mikrokanały.
 
Czym jest laseroterapia w MESOILASER?

Unikalna terapia laserowa stymuluje komórki skóry i w przeciwieństwie do inwazyjnych laserów, Laser LLLT (Low Level Laser Therapy) nie uszkadza tkanek ale pobudza komórki i aktywuje wszystkie procesy metaboliczne w celu reorganizacji macierzy kolagenu, fibroblastów i wywołania reaktywacji komórek. Dzięki temu działaniu uzyskujemy efekt biostymulacji skóry, który doskonale wspomaga efekty zabiegów uzyskane podczas zabiegu mezoelektroporacji. Urządzenie MESOILASER jako jedyne na rynku wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe przeznaczone do laseroterapii: głowica Laser Shower oraz głowica Laser Pen.
Głowica Laser Shower
Przeznaczona jest do terapii na dużych powierzchniach skóry, wykorzystuje system dwóch długości fal: 904nm Infrared Light i 670nm Red Light. Pulsacyjne światło diod laserowych 904nm zapewnia dotarcie do głębokich warst skóry, natomiast diody laserowe 670nm odpowiedzialne są za efekt na płytkich warstwach skóry.
 


Głowica Laser Pen
Przeznaczony do terapii najbardziej wymagających miejsc, w których precyzja ma ogromne znaczenie. Ergonomiczny kształt głowicy umożliwia dokładne przeprowadzenie zabiegu. Pulsacyjne światło diod laserowych z zakresem impulsu 200ns pozwala zagwarantować wysoką penetrację w głębszych warstwach skóry.
Preparaty do zabiegu i zastosowanie MESOILASER

Dzięki mezoelektroporacji w MESOILASER można wprowadzać najwyższej jakości skoncentrowane składniki aktywne. Specjalnie wyselekcjonowane substancje dostępne w postaci koktajli stworzone zostały przez specjalistów, aby zapewnić pacjentom natychmiastowe rezultaty bez efektów ubocznych. Preparaty MESOILASER to profesjonalna linia kosmetyków dla urządzeń mezoterapii bezigłowej, stworzonych z w wysokich stężeń substancji czynnych, bez alergenów, parabenów i konserwantów. Zakres produktów obejmuje szeroki wachlarz starannie wyselekcjonowanych, czystych składników aktywnych, które pozwalają wybrać dokładną mieszankę dopasowaną do indywidualnych potrzeb pacjenta i pozwalają zaoferować mu szeroki zakres konkretnych zabiegów estetycznych. W ofercie dostępne są substancje znajdujące zastosowanie zarówno w walce ze starzeniem się skóry, utratą elastyczności, spadkiem nawilżenia, ale także w specjalistycznych problemach skóry, takich jak naczynka, atrofia, przebarwienia czy trądzik. Ponadto dostępny jest szereg składników aktywnych wspomagających usuwanie tłuszczu, cellulitu oraz rozstępów, a także stymulujących produkcję kolagenu i elastyny.
Korzyści MESOILASER
 
  • Jedyne połączenie systemu mezoterapii i laseroterapii
  • Głowice Meso do zabiegów na twarz i ciało
  • Głowice laserowe Laser Pen i Laser Shower do różnych obszarów ciała
  • Specjalistyczne preparaty do zabiegów na twarz i ciało
  • Sprawdzone i potwierdzone efekty już po jednym zabiegu
  • Komfortowe zabiegi bez użycia igieł, bez stanów zapalnych
  • Precyzyjna, niemiecka technologia
  • Wysoka jakość urządzenia i podzespołów
  • Bezpieczne i efektywne
Specyfikacja 
 
 
źródło energii energia bipolar, wysokie napięcie impulsowe 
końcówki 3 do twarzy, 1 do ciała i 1 do włosów
Napięcie                    220V   60/50Hz
Klasa EN 60601
Laser
klasa II a                                                                   
klasa lasera 3 B           
Częstotliwość         100 Hz - 10000 Hz  
Laser Shower pulsacyjny
diody   6 diód laserowych(GaAs)        6 diód IR
długość fali          904nm                                   670nm
moc                               120W                                     5mW
czas impulsu         200nsec                                 prąd           
Laser Shower stały
diody 4 diody            6 diód l              2 diody          
dł. fali 635nm              655nm                785nm        
Częstotliwość        25mW               45mW                65mW
Parametry
wymiary 35 x 25 x 10 cm      
waga 10kg       
gwarancja               24 miesiące                                                      

Co nowego
MesoiLASER - Mezoelektroporacja i laseroterapia. Urządzenia kosmetyczne wyposazone są w trzy głowice zabiegowe: Meso, Laser Pen i Laser Shower. Głowice te przeznaczone są do różnych obszarów twarzy i ciała. Preparaty MesoiLASER to specjalistyczna linia kosmetyków dla urządzeń mezoterapii bezigłowej. MesoiLASER to sprzęt kosmetyczny, który daje efekt już po jednym zabiegu bez użycia igieł i stanów zapalnych. Precyzyjna, niemiecka technologia stworzona do dostarczania substancji aktywnych w głąb skóry.
Wideo 1
Wideo 2