KWAS HIALURONOWY TRIPLE 3 COMPLEX 3%

kwas
Rozwiązanie nawilżające
Zawarty w serum kwas hialuronowy nisko, średnio i wysokocząstecznowy działa na wszystkich poziomach skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom (cząsteczka kwasu wiąże 40 razy więcej wody niż sama waży) pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek. Cząsteczki kwasu hialuronowego pełnią ponadto rolę nośnika, umożliwiając transport substancji odżywczych w głąb skóry, a już ich sama obecność w skórze pobudza produkcję kolagenu.
 
Składniki aktywne:

 
Sodium Hyaluronate
Kwas hialuronowy spełnia zasadniczą rolę w utrzymaniu prawidłowej wilgotności naskórka i skóry właściwej. Przestrzenie międzykomórkowe bogate w hialuronian wyciągają wodę ze skóry właściwej, gdy tymczasem lipidy bariery wodnolipidowej naskórka uniemożliwiają przeciekanie wody poza warstwę komórek ziarnistych naskórka. 
Dobrze nawodniony naskórek staje się gładki, jędrny i elastyczny. Kwas hialuronowy jest wykorzystywany jako nośnik w tzw. wypełniaczach zmarszczek.
 
Panthenol
Pantenol jest pochodną witaminy B5, łatwo wnika w głąb skóry i skutecznie ją nawilża, nadając jej miękkość i elastyczność.
Stymuluje podziały komórkowe, dzięki czemu działa kojąco i regenerująco. Poprawia barierę lipidową naskórka.
 
Saccharide Isomerate
Wyjątkowa substancja powodująca istotny, a zwłaszcza długotrwały wzrost wilgotności skóry
Co nowego
MesoiLASER - Mezoelektroporacja i laseroterapia. Urządzenia kosmetyczne wyposazone są w trzy głowice zabiegowe: Meso, Laser Pen i Laser Shower. Głowice te przeznaczone są do różnych obszarów twarzy i ciała. Preparaty MesoiLASER to specjalistyczna linia kosmetyków dla urządzeń mezoterapii bezigłowej. MesoiLASER to sprzęt kosmetyczny, który daje efekt już po jednym zabiegu bez użycia igieł i stanów zapalnych. Precyzyjna, niemiecka technologia stworzona do dostarczania substancji aktywnych w głąb skóry.
Wideo 1
Wideo 2