ELIKSIR YOUTHENING

youtheningeliksir
Rozwiązanie ujędrniające i przeciwzmarszczkowe
Ten rzadki super eliksir odmładzający zapewnia szybką regenerację skóry. Dzięki zawartości roślinnych komórek macierzystych, Argireline oraz witaminy C, w kosmetologii określany jest jako kosmetyczny pseudobotox. Składniki aktywne zawarte w wysokich stężeniach sprzyjają procesom przeciwzmarszczkowym, wspierają produkcję kolagenu i pobudzenie skóry oraz znacząco poprawiają wygląd skóry.
 
Składniki aktywne:
 
Komórki macierzyste z jabłek
Są źródłem młodości dla skóry. Ich bogata w białko kompozycja chroni komórki macierzyste skóry, przedłużając ich cykl życiowy i chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
 
Argireline
Ten niezwykły heksapeptyd to peptyd nowej generacji, który wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne zarówno płytkie, jak i głębokie i w niezawodny sposób zapobiega ich powstawaniu. Unikalny peptyd Argireline jest łańcuchem sześciu aminokwasów, jest nietoksyczną, bezpieczną i łagodną alternatywą do Botoxu.
 
Palmitoyl Tripeptide-5
Jest głęboko wnikającym, bioaktywnym składnikiem, redukującym każdy rodzaj zmarszczek poprzez odbudowę naturalnych struktur kolagenu. Działa ujędrniająco i nawilżająco. Według badań  stanowi efektywną alternatywę dla iniekcji kolagenowych.
 
Witamina C
Niezawodnie niszczy wolne rodniki i jednocześnie chroni antyoksydanty. Witamina C ma również swój udział w tworzeniu kolagenu czyli białka odpowiedzialnego za młody wygląd skóry. Kwas askorbinowy rozjaśnia cerę i likwiduje przebarwienia posłoneczne.
 
Saccharide Isomerate
Wyjątkowa substancja powodująca istotny, a zwłaszcza długotrwały wzrost wilgotności skóry
 
Sodium Carboxymethyl Betaglucan
Składnik pochodzący z naturalnych drożdży jest bogatym źródłem witamin i mikroelementów. Znajdują się w nich witaminy z grupy B, które są bardzo cenne dla naszej skóry. Drożdże zawierają również białko, wapń, żelazo, selen, chrom, kwasy nukleinowe i węglowodany.
Co nowego
MesoiLASER - Mezoelektroporacja i laseroterapia. Urządzenia kosmetyczne wyposazone są w trzy głowice zabiegowe: Meso, Laser Pen i Laser Shower. Głowice te przeznaczone są do różnych obszarów twarzy i ciała. Preparaty MesoiLASER to specjalistyczna linia kosmetyków dla urządzeń mezoterapii bezigłowej. MesoiLASER to sprzęt kosmetyczny, który daje efekt już po jednym zabiegu bez użycia igieł i stanów zapalnych. Precyzyjna, niemiecka technologia stworzona do dostarczania substancji aktywnych w głąb skóry.
Wideo 1
Wideo 2