ELIIKSIR MAGIC WRINKLE STOP

magic
Rozwiązanie liftingujące i ujędrniające
Skuteczna redukcja zmarszczek dla uzyskania widocznie gładszej i jędrnej skóry. Innowacyjne i szybko działające składniki aktywne zapewniają długotrwałe działanie liftingujące, które widoczne jest natychmiast po zabiegu. Składniki aktywne takie jak para cress, kwas hialuronowy i silnie odmładzające peptydy łączą się w unikalną mieszankę przeciwdziałającą mechanizmom leżącym u podstaw powstawania zmarszczek. Eliksir Wrinkle Stop widocznie wygładza drobne linie i zmarszczki oraz daje natychmiastowy efekt liftingu. Rozświetla i wygładza oraz poprawia koloryt skóry.
 
Składniki aktywne:
 
Acmelle Oleracea Extract
Wyciąg z Acmella Oleracea, rozluźnia mięśnie twarzy, redukując zmarszczki mimiczne i daje natychmiastowy efekt wypełnienia i uniesienia
 
Palmitoyl Tripeptide-3
Matruxyl stymuluje fibroblasty do syntezy molekuł tkanki łącznej, kolagenu, fibronektyny i glikozaminoglikanów. W ten sposób regenerowana jest macierz skóry.
Działanie przeciwzmarszczkowe Matrixylu jest silniejsze niż witaminy C.
 
Sodium Hyaluronate
Kwas hialuronowy spełnia zasadniczą rolę w utrzymaniu prawidłowej wilgotności naskórka i skóry właściwej. Przestrzenie międzykomórkowe bogate w hialuronian wyciągają wodę ze skóry właściwej, gdy tymczasem lipidy bariery wodnolipidowej naskórka uniemożliwiają przeciekanie wody poza warstwę komórek ziarnistych naskórka. 
Dobrze nawodniony naskórek staje się gładki, jędrny i elastyczny. Kwas hialuronowy jest wykorzystywany jako nośnik w tzw. wypełniaczach zmarszczek.
 
Lecithin
Fosfolipid, z którego zbudowane są błony komórkowe człowieka. Ze względu na właściwości powierzchniowo czynne stosowana jest jako koemulgator i naturalny czynnik nawilżający. Antyoksydant i substancja wygładzająca. Jest skuteczna w pielęgnacji skóry suchej i popękanej. Stanowi materiał wyjściowy do produkcji liposomów.
 
Carnosine
Karnozyna jest w 100% naturalną substancją, jest to dipeptyd, zbudowany z dwóch aminokwasów.
Jest silnym antyoksydantem, który stabilizuje i chroni błonę komórkową. Zapobiega zarówno przenikaniu wolnych rodników do tkanek, jak i procesowi peroksydacji lipidów wewnątrz błony komórkowej.
 
Silybum Marianum Extract
Ekstrakt z nasion ostropestu plamistego. Posiada bardzo silne właściwości przeciwrodnikowe, chroniące przed promieniowaniem UV oraz przeciwzapalne.
 
Sachride Isomerate
Wyjątkowa substancja powodująca istotny, a zwłaszcza długotrwały wzrost wilgotności skóry
 
Glycerin
Gliceryna używana jest jako substancja nawilżająca i wygładzająca. Gliceryna ma właściwości higroskopijne czyli przyciąga cząsteczki wody z otoczenia i w kremie gromadzi je na powierzchni skóry.
Co nowego
MesoiLASER - Mezoelektroporacja i laseroterapia. Urządzenia kosmetyczne wyposazone są w trzy głowice zabiegowe: Meso, Laser Pen i Laser Shower. Głowice te przeznaczone są do różnych obszarów twarzy i ciała. Preparaty MesoiLASER to specjalistyczna linia kosmetyków dla urządzeń mezoterapii bezigłowej. MesoiLASER to sprzęt kosmetyczny, który daje efekt już po jednym zabiegu bez użycia igieł i stanów zapalnych. Precyzyjna, niemiecka technologia stworzona do dostarczania substancji aktywnych w głąb skóry.
Wideo 1
Wideo 2