Age Attraction Ampułki

n1

Argireline 15% & Para cless 10%
Kompleksowe rozwiązanie przeciwzmarszczkowe
Argireline ma udokumentowane i skuteczne działanie zarówno w usuwaniu już istniejących zmarszczek mimicznych oraz w zapobieganiu  powstawania nowych. Preparat kieruje składniki aktywne w samo centrum powstawania zmarszczek. Argireline niweluje zmarszczki mimiczne na czole, między brwiami, wokół oczu oraz redukuje zmarszczki wokół ust. Innowacyjne połączenie z Para cless (acmella oleracea) nie tylko skutecznie ogranicza mikro skurcze, które tworzą i pogłębiają zmarszczki na twarzy, ale także pomaga zmniejszyć zmarszczki czołowe poprawiając gładkość skóry.
 
Complex Witaminy A 15%
Rozwiązanie regenerujące i anti-ageing
Witamina A lub jej forma w postaci Retinolu działają na skórę jako przeciwutleniacz, rozbijają wolne rodniki, które powodują uszkodzenia tkanek i komórek. Zmarszczki są stopniowe wygładzane, wzrasta nawilżenie i poprawa elastyczności skóry. Witamina zwiększa produkcję komórek skóry, kolagenu co prowadzi do młodszego wyglądu.
 
Compleks Witamin B – Vit B1, B2, B3, B6, B7, B12
Rozwiązanie nawilżające i poprawiające witalność komórek
Witamina B jest podstawowym składnikiem skóry i materiałem powstawania nowych komórek w jej głębszych warstwach. Dodatkowo pomaga przywracać naturalną barierę ochronną skóry. Witamina B działa przeciwzapalnie, pomaga poprawić krążenie krwi, reguluje wiele funkcji skóry oraz odgrywa istotną rolę w metabolizmie komórkowym. Kompleks witamin B aktywnie przyczynia się do pobudzenia procesu naprawy uszkodzonych komórek. Dzięki przyspieszeniu syntezy lipidów poprawia stabilność skóry, działa jak naturalna bariera i przyczynia się do działania anti-aging.
 
Kompleks Witamin A, C, E – Witamina A 15%, Witamina C 20%, Witamina E 5%
Rozwiązanie anti-aging, przeciwstarzeniowe
Witaminy A, C, E stosowane są głównie w terapiach przeciwzmarszczkowych, w wygładzeniu skóry oraz w zapobieganiu fotostarzenia. Witamina E i C (pierwotny i wtórny przeciwutleniacz) działając synergicznie neutralizują wolne rodniki, oczyszczają skórę z zanieczyszczeń i zapobiegają plamom  po ekspozycji na słońce. Witamina A  działa jak przeciwutleniacz, a przy jednoczesnym zwiększeniu produkcji kolagenu powoduje wygładzenie zmarszczek oraz wzrost wilgotności i elastyczności skóry.
 
Kwas glikolowy 3%
Rozwiązanie rozjaśniające i wybielające
Kwas glikolowy, czyli alfa hydroxy kwas (AHA) stymuluje wzrost nowych komórek, produkcję kolagenu i elastyny. Redukuje piegi oraz przebarwienia, a także redukuje drobne zmarszczki, trądzik, blizny i inne oznaki starzenia. Skóra staję się jaśniejsza, odmłodzona i odzyskuje zdrowy blask.
 
Asian Centella 5%
Rozwiązanie redukujące rozstępy i cellulit
Ten skuteczny koktajl łączy Centella Asiatica, morszczyn pęcherzykowaty oraz wyciąg z bluszczu pospolitego, które poprawiają krążenie krwi szczególnie w obszarach gdzie obecny jest cellulit. Dodatkowo składniki wzmacniają skórę, stymulują tkankę łączną i redukują rozstępy.
 
 
Organic Silicia 3% i DMAE 5%
Rozwiązanie regenerujące i ujędrniające
Dwa składniki odmładzające, które działają jak face lifting twarzy oraz zapobiegają starzeniu się skóry. Preparaty aktywne wygładzają skórę chroniąc ją przed wolnymi rodnikami. Składniki są skuteczne nie tylko w zabiegach na twarz, ale dają spektakularne rezultaty w likwidacji obwisłej skóry na ramionach, brzuchu, nogach i pośladkach.
 
Glutation
Rozwiązanie detoksykujące i rozjaśniające przebarwienia
Detoksykacja odgrywa bardzo ważną rolę w ochronie komórek podczas procesu starzenia, działając zarówno jako przeciwutleniacz jak i środek detoksykujący. Glutation ma zdolność do hamowania syntezy melaniny, co czyni go niezbędnym składnikiem sposobu leczenia przebarwień skóry.
 
Body Complex PC 15%, L-Karnityna, Karczoch i Kofeina
Rozwiązanie redukujące tkankę tłuszczową
Fosfatydylocholina PC emulguje tłuszcz umożliwiając jego wchłanianie i transport. Jest skutecznym składnikiem eliminującym nagromadzony w określonym miejscu tłuszcz. L-Karnityna rozbija zapas tłuszczu i przemienia go w energię. Bez L-Karnityny nie odbywa się spalanie tłuszczu. Karczoch zwyczajny jest szeroko stosowany w leczeniu cellulitu i likwidacji tłuszczu ze względu na działanie odtruwające oraz stymulujące działanie systemu drenażu limfatycznego. Ponadto kofeina zwiększa przepływ krwi i metabolizm pobudzając komórki tłuszczowe do ich uwolnienia w krwioobiegu. Dodatkowo kofeina napina i ujędrnia skórę, dzięki czemu zmniejsza cellulit.
 
Co nowego
MesoiLASER - Mezoelektroporacja i laseroterapia. Urządzenia kosmetyczne wyposazone są w trzy głowice zabiegowe: Meso, Laser Pen i Laser Shower. Głowice te przeznaczone są do różnych obszarów twarzy i ciała. Preparaty MesoiLASER to specjalistyczna linia kosmetyków dla urządzeń mezoterapii bezigłowej. MesoiLASER to sprzęt kosmetyczny, który daje efekt już po jednym zabiegu bez użycia igieł i stanów zapalnych. Precyzyjna, niemiecka technologia stworzona do dostarczania substancji aktywnych w głąb skóry.
Wideo 1
Wideo 2